Kineziologie

Odstraňování vnitřních emočních bloků

Vážení přátelé,

již několik let se zabývám kineziologií. U sebe i mnoha svých přátel vidím, jak účinný a efektivní tento způsob umí být. Proto jsem se rozhodl nabídnou tuto možnost i dalším lidem. Během pobytu v našem penzion je možné si domluvit konzultaci. Otevřít (a pokud budete chtít i změnit) své aktuální téma, nebo přinejmenším vyzkoušet něco nového…

Eduard Tomáš : Jací jsme my, takový je svět kolem nás. 
Budha : Vše co jsme, je výsledek našich myšlenek.
Život nám nepřináší to co chceme, ale to čím jsme.
Chceš-li změnit svět, změn sebe.
Známé citáty zcela přesně vystihují podstatu věci. My jsme Tvůrci svého života. My jsme zodpovědní za vše, co je v našem životě a pouze my to můžeme změnit. Pro někoho možná šokující informace, pro někoho tak známá, jako by to vždy věděl.

Přeci proč bychom ve svém životě chtěli bolest, smutek nebo utrpení. Odpovědí je naše podvědomí, zablokované emoce, naše podvědomé systémy chování a zákony, které jsme si vytvořili v minulosti. Staly se tak samozřejmou součástí našeho života, že si je na vědomé úrovni nedokážeme uvědomit. A tyto „systémy přesvědčení“ formují náš svět.

Chceš-li změnit svět, změn sebe.

Nejprve si o všem popovídáme a trochu si zvědomíme Váš starý zákon. Podíváme se jak se projevuje ve vašem životě a co vše způsobuje. Kineziologie využívá svalový test. Ten je založený na principu toho, že stres (nepravda) sval oslabuje a klid (pravda) sval posiluje. Tímto svalovým testem zjistíme, kdy jste si takovýto zákon vytvořili či ho přijali za svůj.

Pokud se rozhodnete změnit tento zákon vrátíme se zpět a vy znovu vše prožijete. Nyní však již žádný ze svých pocitů nebudete potlačovat a dáte jim volný průchod. Tím se uvolní zablokovaná energie a „starý“, již nefunkční zákon. Na základě znovu prožité zkušenosti s nynější úrovní vědomí si vytvoříte nový zákon, který bude pro Vaše nejvyšší dobro.

Co se takto dá řešit ? nemoci, vztahy, nevyhovující práce, stále se opakující nepříjemné situace, fóbie, životní změny, špatné pocity, strach, vlastně cokoliv co je ve vašem životě.

Protože : Život nám nepřináší to co chceme, ale to čím jsme.

Pokud změníme své vnitřní nastavení, začnou se v našem životě dít zázraky. Začneme měnit náš život a to je naším záměrem. Jeden moudrý učitel kdysi dostal otázku : Co jste se v životě naučil? Jeho odpověď byla velmi jednoduchá: Nic, ale mohu vám říci, co jsem se odnaučil.

 

 

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat

2021